Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Stájové potřeby
  3. Péče o kožené vybavení
  4. Fiebing´s Aussie Leather Conditioner with Beeswax 400g

Fiebing´s Aussie Leather Conditioner with Beeswax 400g

Kondicionér na kožené výrobky s obsahem včelího vosku.

Speciálně vyvinuto pro australské jezdce na koních. Pomáhá kůži vydržet v horkých a suchých podmínkách. Obsahuje přírodní včelí vosk. Nutnost pro majitele sedel v krutých mrazech, suchých oblastech, ale stejně tak i v horkách a suchých oblastech. Ideální pro použítí na sedlo, jezdeckou výstroj, obuv... celý popis
Dostupnost
Ihned k odeslání
Cena před slevou
495 Kč
465 Kč
/ ks
384 Kč
bez DPH
Číslo produktu:30343
EAN kód:025784303437
Výrobce:Fiebing´s
  • Kompletní specifikace
  • Fiebing´s Aussie Leather Conditioner with Beeswax 400g
    Fiebing´s Aussie Leather Conditioner with Beeswax 400g
    Ihned k odeslání
    465 Kč
    / ks
    384 Kč bez DPH
Kompletní specifikace

Speciálně vyvinuto pro australské jezdce na koních. Pomáhá kůži vydržet v horkých a suchých podmínkách. Obsahuje přírodní včelí vosk. Nutnost pro majitele sedel v krutých mrazech, suchých oblastech, ale stejně tak i v horkách a suchých oblastech. Ideální pro použítí na sedlo, jezdeckou výstroj, obuv, pouzdra na zbraně či kožené kabelky.

 

Developed for Australian horsemen, Aussie Leather Conditioner helps leather to withstand hot, dry climate conditions. Contains natural beeswax. A must for saddle owners in bitter cold, dry areas as well as those in hot, dry climates. Perfect for use on saddles, tack, boots, gun cases and handbags.

Zboží zařazeno v kategoriích
Dnes objednáte, zítra dodáme - objednávejte každý den do 12:00 vyjma víkendů a svátků.
Rychlý kontakt:
Logo
West4us.cz - dovoz z U.S.A.
Michal Petlan
(Po-Pá, 9-16h)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz